Jeigu stikle po akmenuko smūgio liko tik nedidelis skilimas, nebūtina skubėti keisti stiklo. Pažeistą vietą galima suremontuoti!

Stiklas, kaip medžiaga, yra tvirtas ir ilgaamžis. Jo tąsumo jėga yra didesnė nei metalo. Bet, kai stiklas yra pažeistas, jis praranda 90% savo tvirtumo.

Autostiklų įtrūkimų stabdymas yra labai svarbus, nes automobiliui judant, vibruojant jo kėbului, taip pat staigiai keičiantis oro temperatūrai stiklą veikia įvairūs fizikiniai veiksniai. Dėl šios priežasties visai nedidelis stiklo pažeidimas gali išplisti neprognozuojama kryptimi ir pridaryti daugiau žalos, nes stiklo suremontuoti nebus įmanoma ir jį teks pakeisti nauju.
Deja visiškai pašalinti įtrūkimo ar kažkaip suklijuoti stiklo jau nepavyks. Stiklo įtrūkimų stabdymas, tai tik laikina priemonė, kuri padeda laikinai sutaupyti pinigų, kadangi tai gerokai pigiau, nei keisti stiklą nauju.
Garantijos, kad stiklo trūkimas nesiplės po sustabdymo neteikiamos, nes esamos technologijos to negali garantuoti.

Patarimai, jei stiklas įtrūko:

  • trūkimo vietą reikia užklijuoti lipnia juosta, kad nepatektų nešvarumų;
  • jei įtrūkimą pastebėjote vėliau, nuvalykite nešvarumus ir tik tada užklijuokite;
  • skubiai kreipkitės į UAB Stiklita autostiklų centrą, kad meistrai sutaisytų įtrūkimą.

Jeigu stiklo pažeidimas yra mažesnio skersmens nei 2,5 cm, tai jį galima sutvarkyti. Įtrūkimo remontas skirtas sustabdyti pažeidimą, kad stiklas toliau neskiltų. Suremontuotas stiklas nebebus kaip naujas – įtrūkimas liks, tik mažiau pastebimas.

Dažniausiai pasitaikantys stiklo pažeidimai:
“Buliaus“ akis – dažniausiai pasitaikantis stiklo pažeidimas.
Šis įtrūkimas gana lengvai pasiduoda remontui, po kurio lieka mažai pastebimas stiklo pažeidimas. Tokie įtrūkimai dažniausiai būna apvalios formos ir nedidelio skersmens, todėl ir vadinami “buliaus akimi”.
image014
Žvaigždutė – sunkiausiai remontuojamas pažeidimas, reikalaujantis daug laiko sąnaudų. Kaip bebūtų gaila, bet po remonto lieka matomas, nors padaryta žala būna minimali.
image015

Kodėl verta taisyti įtrūkimą?

  • Remontas leidžia išsaugoti originalų stiklo įklijavimą;
  • Gamykliškai įklijuotas stiklas suteikia papildomą ir būtiną tvirtumą kėbului, stogui, o taip pat garantuoja sandarumą;
  • Taupo pinigus;
  • Paprastai stiklo remontas sudaro apie 20% ar net mažiau naujo stiklo kainos;
  • Remontas yra patogus ir greitas.

Paslaugos rezervacija


Stiklo būklė


*Užpildyti užklausos formos duomenys bus tvarkomi asmeninio pasiūlymo pateikimo tikslais.