DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kokie būna automobiliniai veidrodėliai?

Veidrodėliai būna trijų spalvų (skaidrūs, pilki ir mėlyni), gali būti skirtingų storių, dar būna gaubti, kūginiai (sferiniai) ir su vadinama nematoma zona (mirtina zona).

Kokiam tikslui reikia pasikeisti sudaužytą veidrodėlį?

Nekokybiškas arba sudaužytas veidrodėlis pablogina matomumą ir automatiškai jūsų saugumą kelyje.

Kada reikia pakeisti veidrodėlį?

Veidrodėlį būtina pakeisti tada, kada jis yra sudaužytas, išblukęs, paveiktas druskų korozijos.

Ką reikia žinoti apie veidrodėlio keitimą?

Veidrodėlį nebandykite keisti patys, nes galite neteisingai jį nuimti, sulaužyti laikiklius, sugadinti valdymo bei šildymo elementus, ir netgi susižaloti veidrodžio šukėmis.

Kodėl vienas veidrodėlis tinka vienam automobiliui, bet visai netinka kitam?

Kiekvienas automobilių gamintojas savo gaminamiems automobiliams gamina ir skirtingus veidrodėlius tiek spalvine gama tiek ir formomis ,visi gamintojai rekomenduoja vairuotojo pusėje montuoti veidrodzius su matomumą gerinančia ir jūsų saugumą užtikrinančia zona (mirtina zona).

Kodėl negalima dėti paprasto buitinio veidrodžio?

Automobilio veidrodėlis turi buti gaubtas, kūginis (sferinis), nes paprastas (buitinis veidrodis) neužtikrina tinkamo matomumo ir iškraipo vaizdą. Sferinis veidrodis atkuria esamą (realų) atstumą iki kliūties ar kito automobilio, taipat užtikrina vaizdą ir jūsų automobilio gabaritus jums važiuojant atbuline eiga

Kodėl veidrodėlio nepatartina keisti pačiam?

Veidrodėlio nerekomenduojame keistis patiems nes veidrodėlio storis siekia tik 2-3mm ir netinkaimai pridėjus ar paspaudus jis akimirksiu gali suskilti, sudūžti, o Jūs tiesiog prarasite Jums ir taip brangų laiką ir pinigus ,o mūsų meistrai šį darbą atliks vos per kelias minutes.

Ką reikia daryti jei neveikia veidrodėlio šildymas?

Jeigu neveikia jūsų veidrodėlio šildymo elementas jį reikia pakeisti nauju elementu arba suremontuoti seną jei tai įmanoma padaryti. Mūsų meistrai yra pasiruošę Jums padėti.

Ką daryti tiems, kurių automobiliuose veidrodėliai nėra pašildomi, o žiemą nesinori gramdyti apledijusio stikliuko?

Kadangi mes dirbame su naujausiomis technologijomis ir kokybiškomis medžiagomis mūsų darbininkai apmokyti specializuotose mokymo įstaigose atlikę praktikas. Meistrai yra pasiruošę Jums padėti sumontuoti ar įdiegti Jūsų automobilije veidrodėlių apšildymo sistemą, kuri Jums palengvins automobilio priežiūrą šaltais žiemos bei lietingais rudens orais, užtikrins kokybišką matomumą ir sutaupys Jūsų brangų laiką.

Ką daryti, jei avarijos ar kito smūgio metu, yra sudaužomas veidrodėlio stikliukas, apgadinamas korpusas, neveikia varikliukas arba yra pamestas (pavogtas) veidrodėlis su laikančiąja plokštele?

Jei Jums ištiko bėda, sudaužėte, pamėtete, ar tiesiog pavogė Jūsų automobilio veidrodėlį kreipkitės į mūsų įmonę, mes visada esame pasiruošę Jums padėti.

Neradote atsakymo ? Pateikite klausimą ir mes atsakysimePasirinkite miestą*


captcha

*Užpildyti užklausos formos duomenys bus tvarkomi asmeninio pasiūlymo pateikimo tikslais.